Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Je to oficiální! Naše produkty jsou PRIMA! 👌

Díky našemu skvělému týmu a kvalitní práci jsme dostali možnost představit naši firmu a produkty Panorea široké veřejnosti.

Naše produkty jste totiž nedávno mohli vidět v českém televizním pořadu „Receptář prima nápadů.“ V tomto speciálním televizním příspěvku jsme měli možnost představit náš zahradní hliníkový domek BLOCK WELLNESS, díky kterému můžete svou zahradu proměnit v soukromý wellness ráj. Tento produkt přináší do zahradního a exteriérového designu nový standard spojení elegance, praktičnosti a odolnosti. Tak jako naše pergoly, tak i tento unikátní zahradní domek byl vytvořen pro maximální standard či wellness pohodu ve vaší zahradě.


Jsme hrdí na kvalitu a inovace, které budujeme již několik let. Tyto hodnoty se tak odrážejí na našich produktech. Tato televizní prezentace byla pro nás skvělou zkušeností a zážitkem, kde jsme mohli prezentovat naše hodnoty a vyjímečnost našeho produktu s celým diváckým spektrem. Podívejte se na krátký sestřih z televize – našeho Hliníkového domku BLOCK WELLNESS.

Líbí se vám naše produkty? Rádi byste o nich získali více informací? Ať už vás zaujaly pergoly, zimní zahrady a nebo zahradní domky, rádi vám o nich prozradíme víc. Prohlédněte si naše webové stránky nebo si společně domluvíme setkání u kávy v našem showroomu.

Těšíme se na vaši návštěvu. 🤝