Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Proč bioklimatická pergola?

Bioklimatická pergola využívá sluneční záření a přirozené proudění vzduchu, aby vás ochránila před deštěm, sněhem, prudkým větrem a teplem ze slunce. Z pergoly se díky tomu můžete těšit v létě i v zimě. Bioklimatická pergola chrání, ventiluje, odráží tepelnou energii a reguluje intenzitu světla. Využijte všechny možnosti, které nabízí.

hliníková pergola Borský Mikuláš
hliníková pergola Košice

Vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů

Na výrobu bioklimatických pergol se používají kvalitní a odolné materiály – hliníkové slitiny, ocel a jejich kombinace. Hliník odolává nepříznivému počasí nejlépe. Jeho povrch se upravuje práškovým lakováním, aby se co nejvíc prodloužila jeho životnost.

hliníková pergola Bratislava

Pevné nebo naklápěcí

Součástí pergoly jsou pevné lamely, které se nedají polohovat a plní pouze estetickou funkci. Naklápěcí lamely se dají posouvat v rozpětí 0 – 130 stupňů. Přímé sluneční paprsky dokážou odrazit tak, aby dokázaly vpustit nepřímé rozptýlené světlo a umožnily přirozenou cirkulaci. Naklápění s možností odsunu spojují naklopení a odsun na určitou stranu a otevření střešního prostoru nebo jeho části. Ovládání je v případě pergol manuální (klikou přes převodovku) nebo pomocí motorizace s dálkovým ovládáním. Je jen na vás, který typ si vyberete.

hliníková pergola Bratislava
hliníková pergola Rovinka


Na každý den v roce

Bioklimatickou pergolu můžete sladit s fasádou vašeho domu a dalším vybavením zahrady nebo terasy. Údržba pergoly vám moc času nezabere. Pro celoroční využití k pergole přidejte potřebné příslušenství. V pergole se nachází integrovaný odtok vody. Boční rolety nebo zasklení oceníte především v chladnějších dnech. Na boky pergoly přidejte screenové rolety a zajistěte si ještě větší komfort. Kvalitní LED osvětlení prodlouží krátký zimní den.

hliníková pergola
stolný oheň SPIN 120 4
hliníková pergola