Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Postup

1. Specifikace pergoly 

Vybrat pergolu bude úplně jednoduché . Klikněte na naši nabídku na webové stránce a zvolte variantu , která vás zaujala a splňuje vaše požadavky. Zadejte potřebné rozměry a popište další specifikace pro realizaci stavby pergoly. Následně vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce a společně doladíte vaše požadavky a naše možnosti. 

STAVBA PERGOLY NA MÍRU 

Poskytneme vám kompletní servis a stavbu pergoly na klíč. Od volby vybrané varianty až po finální realizaci stavby. Součástí našich služeb je i doprava a montáž. Cenová kalkulace bude přizpůsobena vaší pergole a speciálním požadavkům .


2. Cenová nabídka pergoly

Cenová nabídka každé pergoly bude výsledkem vašich představ , které předložíte a budou dopředu dohodnuté s našim obchodním zástupcem . Výsledná cena se odvíjí od výběru varianty , rozměrů , použitých materiálů a doplňků  , barevného odstínu a provedení pergoly. 


CENA JE VARIABILNÍ SLOŽKA ZÁVISLÁ OD VAŠICH MOŽNOSTÍ


Každá pergola představuje variabilní druh stavby a cenu je možné přizpůsobit vašim požadavkům a možnostem . Zajímavým řešením je doplnění pergoly o boční stěny . Zvolením skleněné stěny se vytvoří plnohodnotná zimní zahrada. 


3. Zaměření pergoly

Po schválení předložené kalkulace vás bude kontaktovat náš odborník a dohodne s vámi finální zaměření budoucí stavby . Jde o poslední krok před výrobou pergoly .Dbáme na přesnou realizaci , aby vše  zapadlo na své místo. 


FINÁLNÍ ZAMĚŘENÍ VYTVOŘÍ VARIANTU NA MÍRU PŘESNĚ PRO VÁS

Finální zaměření nám pomůže odhalit nerovnosti v podloží  a v místě ukotvení pergoly do stavby. Důležité je aby fungovala komunikace a spolupráce zákazníka s našim odborníkem. Je nutné si upřesnit kde bude zavedená voda , jak silná je izolační vrstva na domě , kde jsou rozvody ve stěně a další parametry , které by mohli ovlivnit finální realizaci pergoly .