Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Velkoobchodní spolupráce

Spolupráce pro nás vždy znamenala velmi mnoho. V každé oblasti podnikání jsme vždy navazovali nová partnerství, která nám i našim partnerům pomáhala zlepšit výsledky. Dnes tuto možnost otevíráme i pro vás.

Staňte se naším obchodním partnerem a profitujme spolu za zlepšování životního prostoru našich klientů. Nabízíme vám možnost být partnerem stabilní společnosti s desetiletými zkušenostmi v oblasti výroby hliníkových produktů a stovkami realizací v České republice i na Slovensku.

Naše vlastní výroba v Olomouci, jakož i stabilní týmy specialistů na Slovensku a v České republice jsou důkazem toho, že jste našli společnost, která věří v dlouhodobá a úspěšná partnerství.

Produkty v nabídce

panolex panoglass panorea
PANOLEX_PANLOGLASS

PERGOLY PANOLEX | PANOGLASS

Konstrukčně jednoduchá, ale přitom mimořádně pevná hliníková konstrukce umožňující několik možností upevnění. Dva různé způsoby materiálového provedení průhledné resp. poloprůhledné střechy (polykarbonát | sklo). Provedení ve verzi s montáží nebo pro samomontáž.

Naše pergoly PANOLEX a PANOGLASS nabízejí dostatek důvodů, proč se rychle staly našimi bestsellery. A mohou se stát i vašimi.

ZIMNÍ ZAHRADA FROZEN

Zastřešení ve dvou materiálových provedeních a téměř neomezených barevných možnostech. Boční stěny se sklem v rámovém i bezrámovém provedení.

Zimní zahradu FROZEN lze realizovat najednou nebo ve dvou etapách: nejprve jako pergolu PANOLEX nebo PANOGLASS a následně ji bočními stěnami transformovat na zimní zahradu..

frozen zimna zahrada pergola panorea
ZIMNÁ ZAHRADA
kaya pergola panorea
KAYA

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA KAYA

Jedinečná, moderně vypadající stavba pro rodinné domy i komerční využití, která je pro svou univerzálnost vyhledávána širokým spektrem klientů.

Bioklimatická pergola KAYA patří mezi vizuálně nejatraktivnější řešení na trhu. Jedná se o prémiový, ale stále cenově dostupný model pergoly k moderním i tradičnějším domům.

ZAHRADNÍ DOMKY BLOCK

Vizí těchto zahradních domků je přenést komfort a estetiku interiéru i do venkovního prostoru. Hliník se speciální barevnou úpravou, kvalitní design a spoustu možností pro modulární úpravy.

Hliníkové domky BLOCK, BLOCK WELLNESS a BLOCK FITNESS jsou odpovědí na poptávku trhu po estetice v zahradním prostoru. Pomozte svým klientům objevit a zamilovat si je..

block multiblock panorea
BLOCK

Naše realizace

Proč se oplatí s námi spolupracovat

  • Stovky realizací každý rok
  • Více než 20 let zkušeností ve stavebnictví
  • Spolehlivá síť dodavatelů zaručuje, že naše spolupráce bude přínosná
  • Vlastní výroba v Olomouci
  • Vysoké hodnocení od klientů

V případě zájmu o B2B spolupráci se můžete registrovat zde:

Kontaktujte nás

    Tento formulář je chráněn technologií reCAPTCHA od Google. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.