Pergola, kterou si postavíte sami

26. května 2022

Každý máme okolo sebe šikovné lidi, kteří si svépomocí umí a rádi udělají téměř cokoliv.
I z vaší strany přicházely podobné požadavky k nám, a tedy, jestli je možné zrealizovat si montáž objednané pergoly svépomocí. Hledali jsme způsob, jak vám vyhovět. Rozhodli jsme se dát svým klientům možnost postavit si svojí pergolu a vytvořili jsme pro vás doslova „pergolovou skládačku“, takové lego pro dospělé.

Dbali jsme na to, aby se s touto možností montáže zachovala i kvalita našeho produktu, aby byl pro vás tento způsob zároveň cenově dostupný a výhodnější. V tomto případě nejde ale o obyčejný přístřešek, který najdete v kterémkoliv velkém obchodním řetězci. I pergola, kterou si dokážete postavit sami, je produkt naší vlastní výroby vyrobený z kvalitních bezúdržbových materiálů.

Postavte si sami svojí pergolu:

1. Objednejte si pergolu libovolných rozměrů a v barvě, která vám vyhovuje (bílá/antracit).
2. Podle vámi zadaného rozměru připravíme všechen potřebný materiál – konstrukci a sloupy (ve kterých je zabudovaný integrovaný odtok vody), přestřešení (16 mm dutinkový polykarbonát/bezpečnostní lepené sklo 4.4.1.) a spojovací materiál.
3. S materiálem je vám dodaný i přesný návod, jak si můžete pergolu postavit sami a co k tomu potřebujete.
4. Celou „skládačku“ i s užitečnými radami vám bezplatně doručíme my až na vaši adresu, kde nová pergola vyroste.
5. Platíte jenom za produkt vámi vybrané pergoly.
6. Doba dodání je přibližně 6 týdnů od objednání.
7. Pergolu si smontujete sami a její výhody si užijete hned.

Radi by ste si aj vy postavili naše „lego pre dospelých“, výsledkom ktorého bude vaša nová pergola? Neváhajte Rádi byste si i vy postavili naše lego pro dospělé, jehož výsledkem bude vaše nová pergola? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem pergoly, která se bude hodit k vaší stavbě