Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Speciální CASHBACK sleva 20 % na další objednávku

Připravili jsme pro vás mimořádnou nabídku, jakou jsme zde ještě neměli. Pokud si v období od 8. února do 15. března objednáte kteroukoliv z našich zahradních staveb s montáží, vrátíme vám 20 % z celkové částky objednávky jako kredit na další objednávku. Příliš dobré, aby za tím nebyl žádný háček? Představme si to tedy na konkrétním příkladu.

* Uskutečníte objednávku v hodnotě 300 000 Kč. My vám po uhrazení zašleme informaci o tom, že součástí vaší objednávky je i CASHBACK v hodnotě 60 000 Kč. Ten můžete využít při následující objednávce. Žádné háčky, žádné podrazy. Hrajeme fér, aby byla vaše spokojenost naší nejlepší reklamou.

Co bych si mohl koupit, když už jsem si koupil pergolu?

To je otázka, která napadá více našich klientů. Možností je tu více:

  • Tou nejběžnější, kterou naši klienti využívají, je přeměna u nás objednané pergoly na zimní zahradu. V první fázi si klienti objednají pergolu a následně si objednají posuvné zasklení, které jim ještě více zpříjemní pobyt na zahradě nebo terase. Například:

    * Klient si u nás objedná pergolu v hodnotě 250 000 Kč. CASHBACK kredit 50 000 Kč následně využije jako slevu při objednávce posuvného zasklení, čím si pergolu přemění na plnohodnotnou zimní zahradu.
  • Kromě zasklení nabízíme také screenové rolety: skutečný designový kousek, který celkový dojem z pergoly posune o úroveň výš. Slevu lze uplatnit i na ostatní doplňkové zboží, které naleznete v naší nabídce (kromě nabídky produktů v e-shopu).
  • Další možností je pořídit si jinou zahradní stavbu s naší montáží, například zahradní domek, který vzhledem ke svému designu a materiálovému provedení harmonicky ladí v zahradním prostoru. Někteří klienti si objednají další pergolu k jiné části domu, např. před dveře a podobně.
  • Důležitá je také informace, že CASHBACK můžete převést na jinou osobu: vašeho otce, bratra, švagra nebo kolegu… důležité je poznamenat si číslo původní objednávky. Po jejím zkontrolování vám uplatníme slevu a vy (nebo váš známý či známá) se můžete začít těšit na novou objednanou zahradní stavbu.

Jaké jsou další podmínky?

CASHBACK kredity následně můžete uplatnit do 31. prosince 2024. Nezáleží přitom na hodnotě následující objednávky.

* Pokud jste například při CASHBACK akci získali za objednávku v hodnotě 400 000 Kč kredit v hodnotě 80 000 Kč a vaše další objednávka bude v hodnotě 85 000 Kč, po uplatnění CASHBACKu za ni zaplatíte pouze 5000 Kč.

V případě dalších otázek můžete bez obav kontaktovat obchodní oddělení, na kterém vám naši kolegové rádi poradí.

Spolehlivost a důvěra jsou neustále součástí nabídky

Nesmíme však zapomenout zmínit, že ačkoli je tato mimořádná akce opravdu výhodná, větší výhodu podle nás představuje jistota, že si vybíráte partnera, na kterého se můžete díky stovkám realizací po střední Evropě opravdu spolehnout. Od malých pergol pro rodinné domy přes bioklimatické pergoly na terasách v sedmém patře až po zastřešení pro komerční využití (např. kavárny apod.) – zkušeností máme na rozdávání.

Jsme jeden z mála výrobců a prodejců pergol se skutečnou vlastní výrobou v Olomouci. Tvoříme vlastní designy, navrhujeme si nové produkty, přicházíme s novými řešeními, která mění pravidla hry na našem trhu. Jako jedni z prvních jsme přišli s vlastními samomontážními pergolami, které si dokážete doma postavit sami a ušetřit tak za montáž.

Tvoříme vlastní stavební materiály, poskytujeme poradenství v případě problémů a za svými produkty si hrdě stojíme. Pokud se vyskytnou problémy (což se stává všude), otevřeně je přiznáváme a proaktivně řešíme.

Největší akcí, kterou máme 24 hodin denně a 365 dní v roce, je naše snaha získat si vaši důvěru a spokojenost s našimi produkty. Rádi vás přesvědčíme osobně.