Nebyly nalezeny žádné produkty ...

0

Žádné produkty v košíku.

Hliníková pergola, kterou si postavíte sami? 3 důvody, díky kterým je to skvělý nápad

Vyhrňte si rukávy a proměňte svou zahradu v nejpříjemnější dovolenkovou destinaci, v jaké jste kdy byli. Jen před pár měsíci jsme uvedli na trh naši první hliníkovou pergolu určenou pro samomontáž. Pokud si ji objednáte nyní, podzim už budete trávit s horkým čajem na terase a před počasím vás bude chránit pergola, kterou jste si sami postavili.

1. Hliníková konstrukce se samomontáží – to nejlepší z obou světů 🔧

Hliníková pergola Panolex (resp. Panoglass) plní přání všech šikovných domácích kutilů, kteří už delší dobu uvažují o přestřešení terasy či dvora.

Na jedné straně si totiž objednáváte opravdu nádhernou hliníkovou pergolu, ze které už na první pohled dýchá pocit originality a trvanlivosti – a trvanlivá opravdu i je. Na druhé straně je však pergola „odlehčena“ o dodatečné náklady spojené s její stavbou (výjezd montážního týmu), které mnohé potenciální zákazníky od koupě pergoly odradily. Jednoduše jsme se postarali, abyste měli všechno v jednom.

Pokud jste dosud odkládali koupi pergoly, je nejvyšší čas dát věci do pohybu. Dodací doba pergoly je přibližně 4 týdny, a tak pod ní můžete stále ještě prožít pěkné babí léto a hvězdné večery.

2. Atypický rozměr terasy? Pergolu vám přizpůsobíme na centimetry 📐

Každá terasa má jedinečné parametry. Délka, šířka, materiál terasy, výška domu a další parametry ovlivňují to, jak bude vaše nová pergola vypadat. Proto je důležité, aby všechno sedělo na centimetry. A dohodnout se s výrobcem na jakémkoli atypickém zpracování je skutečná výzva.

Naštěstí naši pergolu pro samomontáž dokážeme bez obav prodávat právě díky tomu, že ji celou vyrábíme v naší české dílně, v Olomouci. 🇨🇿 Všechny naše samomontážní pergoly jsou tedy VYROBENY V EU.

Délku a šířku pergoly vám umíme upravit ještě v rámci objednávkového procesu – s přesností na centimetry. Spojovací materiál jsme díky zkušenostem našich montážníků redesignovali tak, aby byla stavba pergoly ještě jednodušší. Všechny podstatné spoje jsou naměřeny, předvrtány a čekají už jen na to, abyste je osadili tam, kde vám budou po zbytek svého života dělat radost. A abychom měli jistotu, že ty nejdůležitější parametry budou naplněny, ještě před podpisem objednávky se s vámi spojí náš specialista, který s vámi projde výšku, hloubku a délku pergoly a v případě větších pergol vám vysvětlí specifika stavby (např. třetí noha pergoly).

A co kotvící prvky a další potřebné součásti? Vše naleznete v balení spolu s rozloženou pergolou, kterou vám přivezeme až domů. Dovoz pergoly a stavebního materiálu je již zahrnut v ceně produktu.

3. Pergola nebo raději zimní zahrada? A co takhle dva v jednom! 🪟

Samomontážní pergoly Panolex a Panoglass jsou plně kompatibilní s bočním zasklením. Po čase se tak můžete rozhodnout, že si ji chcete nechat předělat na plnohodnotnou zimní zahradu, díky čemuž ji budete moci využívat od časného jara do pozdního podzimu – a případně i během celé zimy.

Díky těmto vlastnostem a energii, kterou jsme vložili do co největšího zjednodušení procesu montáže, je toto pravděpodobně nejdostupnější kvalitní hliníková pergola, kterou můžete nyní na našem trhu získat. Díky optimalizaci výrobních procesů se nám však daří (přes zvyšující se počet poptávek) dodržet stanovenou dodací lhůtu 6 týdnů.

Tak co, už jste pro ni našli místo? 🏡