Do nové sezóny s novými možnostmi

15. března 2022

Bioklimatické pergoly KAYA jsou tu na to, abyste se s rodinou a přáteli mohli scházet v každém počasí. Silné sluneční paprsky, vítr ani déšť totiž už nemusí být důvodem pro odložení setkání na později. Pergoly KAYA odolají všem nástrahám počasí a vám už nic nebrání prožít krásný den pod její ochranou. V následujících řádcích se o pergolách KAYA dozvíte více.

Proč právě bioklimatické pergoly KAYA

Bioklimatické pergoly si vás získají jednoduchým a nadčasovým designem, ale i integrovaným odtokem vody, LED osvětlením a dálkovým ovládáním. Při tomto typu pergol se nemusíte bát nevyužitého prostoru. Jejich modulární spojování totiž přináší téměř neomezené možnosti realizace. Pergoly se vyrábí z kvalitních materiálů a dokážete je přizpůsobit vašim potřebám tak, aby vám dělali radost stejně v zimě i v létě.

Za sluncem se točí jako slunečnice

Jednou z výhod, které pergoly KAYA s sebou přináší, je možnost rozdělit střechu na více částí, které se dají ovládat nezávisle na sobě. Intenzitu světla a proudění vzduchu či tepla díky tomu dokážete přizpůsobit jednotlivým částem dne. Doplňte je roletou a vytvořte si ideální prostředí na ničím nerušený odpočinek během celého dne.

Prostor navíc, který získáte

Dopřejte si efektivní, estetické a relativně levné řešení s jedinečným designem na celoroční posezení venku, které odolá všem nástrahám počasí. Díky této pergole vytvoříte v rámci bydlení další prostor, který každý den plnohodnotně využijete. Jsou cenově dostupnější, přesto však plnohodnotně nahradí i finančně náročnější pergoly a splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pergola s uplatněním na různých místech

Pergolu můžete připevnit ke stěně domu nebo i postavit samostatně. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Díky možnosti modulárního zapojení a výběru různých barev se velmi často využívají na překrytí teras a exteriéru různých restaurací. Bezpečnost a komfort při používání pergoly zabezpečuje celohliníková konstrukce a elektricky ovládané zastřešení.